ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
راهنمای ثبت نام

راهنمای ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی

 

علاقهمندان به ثبتنام در دوره‌ها و کارگاههای آموزشی پژوهشکده لازم است مراحل زیر را طی کنند:

۱. ورود به منوی ثبت نام در سایت آموزش پژوهشکده

۲. تکمیل مشخصات و دریافت رمز عبور

۳. ورود به صفحه شخصی: برای این کار ابتدا وارد صفحه آموزش شده و در قسمت «ورود کاربر» (ستون سمت راست) ایمیل و کلمه عبور خود را وارد فرمایید.

۴. انتخاب دوره مورد نظر از منوی دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی

۵. پرداخت هزینه دوره آموزشی: برای پرداخت هزینه دو روش وجود دارد:

الف: پرداخت به صورت آنلاین از سایت پژوهشکده: پس از انتخاب هر دوره آموزشی حساب کاربری شما به اندازه هزینه آن بدهکار شده و می‌توانید با استفاده از خدمات الکترونیک بانک‌های عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت آنلاین اقدام فرمایید. لطفا پیش از پرداخت، مطمئن شوید که رقم ارائه شده در حساب کاریری با هزینه اعلام شده برای دوره آموزشی انطباق داشته باشد. در پایان شماره پیگیری یا شناسه پرداخت صادر شده از سوی بانک را نزد خود محفوظ نگه دارید.

ب: پرداخت با مراجعه به شعب بانک‌ اقتصادنوین: می‌توانید با مراجعه به هر یک از شعب بانک اقتصاد نوین، مبلغ را به شماره حساب ۱-۲۹۰۲۷۸۳-۸۳۴-۱۲۷ نزد بانک اقتصاد نوین شعبه دکتر بهشتی (کد ۱۲۷) به‌نام پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی واریز فرمایید. لطفا تصویر فیش واریزی را با ذکر نام شرکت‌کننده کلاس و شماره تلفن، به واحد آموزش ارسال فرمایید.

۶. منتظر بمانید تا مدیر سایت تائیدیه ثبت نام و پرداخت وجه شما را صادر کند. پس از آن می‌توانید در دوره آموزشی مورد نظر حضور یابید.