ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
پیشنهاد برگزاری برنامه آموزشی

صاحبنظران و علاقه‌مندان می‌توانند با تکمیل کاربرگ پیوست و ارسال آن به واحد آموزش پیشنهادات خود را جهت تدریس و همچنین برنامه‌ریزی و حضور در برنامه‌های آموزشی ارائه فرمایند.

انواع برنامه‌های آموزشی را می‌توان در قالب موارد زیر دسته‌بندی کرد:

کارگاه آموزشی: در کارگاه‌های آموزشی شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم نظری یک موضوع، یک گام فراتر رفته و در پیشبرد محتوای کلاس با مدرس مشارکت می‌کنند. در واقع تلاش مدرس بر این است درک مباحث تدریس شده را با بررسی نمونه‌های واقعی و در صورت امکان شبیه‌سازی این نمونه‌ها، برای شرکت‌کنندگان آسان‌تر کند. در کارگاه‌های آموزشی شرکت‌کنندگان از حالت منفعلانه خارج شده و می‌آموزند در صورت لزوم، چگونه دانسته‌های نظری خود را به اقدامات اجرایی تبدیل کنند.

سمینار آموزشی: سخنران سمینار آموزشی تلاش می‌کند تا در زمانی محدود (۲ تا ۴ ساعت) شرکت‌کنندگان را با یکی از جدیدترین موضوعات و یا چالش‌های یک حوزه خاص آشنا کند. گروه هدف سمینارهای آموزشی افرادی هستند که از اطلاعات مقدماتی در یک زمینه خاص برخوردارند و به دنبال آشنایی با سایر وجوه آن زمینه می‌باشند.

میزگرد تحلیلی: میزگرد تحلیلی برحسب ضرورت و بر اساس چالش‌های کشور با حضور مدیران، مسئولان، اساتید و کارشناسان موضوع برگزار می‌شود. هدف از برگزاری میزگردهای تحلیلی بحث و تبادل نظر در نهایت شفاف‌سازی یکی از دغدغه‌های اقتصادی روز است.

دریافت کاربرگ پیشنهاد برنامه آموزشی