ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
تدوین صورت‌های مالی بانک‌ها

کارگاه آموزشی

تدوین صورت‌های مالی بانک‌ها

با تاکید بر استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی (IFRS) و

ابلاغیه معاونت نظارتی بانک مرکزی

 پیرو بخشنامه شماره ۳۴۳۷۲۳/۹۴ مورخ ۲۵/۱۱/۱۳۹۴ و همچنین ابلاغیه معاونت نظارتی بانک مرکزی جمهوری اسلامی در تاریخ ۶/۱۰/۹۵ به شماره ۳۱۵۵۰۲/۹۵ ، مقرر شده است کلیه بانک‌ها و موسسات اعتباری صورت‌های مالی سال ۱۳۹۵ را مطابق با استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی (IFRS) و همانند نمونه ابلاغی بانک مرکزی تدوین و ارائه نمایند.

کارگاه آموزشی حاضر نیز با هدف تسهیل پیاده‌سازی استاندارد مذکور و رفع ابهامات احتمالی، ویژه مدیران و کارشناسان مسئول تهیه صورت‌های مالی برنامه‌ریزی شده است. در پایان به شرکت‌کنندگانی که در کلیه جلسات حضور داشته باشند، گواهی‌نامه اعطا خواهد شد.

مخاطبین: مدیران یا کارشناسان مالی (حداکثر ۳ نفر از هر بانک یا موسسه)

آخرین مهلت ثبت‌نام: ۲۰ دی‌ ۹۵

زمان: روزهای چهارشنبه، ۶ بهمن تا ۴ اسفند ۹۵، ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ (به مدت ۲۰ ساعت) 

مکان: پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی (میدان آرژانتین، ابتدای بزرگراه آفریقا، پلاک ۱۰)

هزینه ثبت‌نام: ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره‌های تماس ۸۸۶۵۷۳۹۵ و ۸۸۶۵۷۳۹۷ و دورنگار ۸۸۶۵۷۴۳۰ اقدام فرمایند.

واریز وجه ثبت‌نام به صورت آنلاین از سایت پژوهشکده: افرادی که از طریق سیستم آنلاین وجه ثبت‌نام را واریز می‌نمایند، لازم است که شماره پیگیری یا شناسه پرداخت خود را یادداشت کرده و در اسرع‌وقت با امور مالی پژوهشکده (خانم نجمی) به شماره ۸۸۶۵۷۳۶۶ تماس حاصل فرمایند.

واریز وجه ثبت‌نام با مراجعه به شعب بانک‌ اقتصادنوین: شماره حساب ۱-۲۹۰۲۷۸۳-۸۳۴-۱۲۷ نزد بانک اقتصاد نوین شعبه دکتر بهشتی (کد ۱۲۷) به‌نام پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی