ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
سمینار آموزشی طراحی سازوکار (Mechanism design)

پژوهشکده پولی و بانکی با همکاری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌کند

سمینار آموزشی طراحی سازوکار (Mechanism design)

 با حضور


پرفسور پل رابرت میلگرام،
استاد دانشگاه استنفورد آمریکا

دکتر محمد اکبرپور، استادیار دانشگاه استنفورد آمریکا

برای ثبت نام کلیک نمائید 

 

شرح نشست:

 مدت زمان این سمینار ۳ ساعت است که نیمه اول آن توسط دکتر محمد اکبرپور تدریس خواهد شد و در نیمه دوم پرفسور میلگرام ادامه جلسه را بر عهده خواهند داشت. در این کارگاه آموزشی بنیان‌ها و کاربرد بازار جورسازی و حراج مورد بحث قرار خواهد گرفت. ابتدا ۲ محور نظری طراحی بازار مدرن را مورد بحث قرار خواهیم داد:

  • نظریه جورسازی پایدار
  • مکانیزم ویکری کلارک گروو(Vickery-Clark- Grove mechanism)

وسپس نشان خواهیم داد چگونه این دو نظریه الهام‌بخش طراحی‌های متنوع بازار در دنیای واقعی از چگونگی تخصیص پزشکان به بیمارستان‌ها گرفته تا حراج در دنیای واقعی هستند. سپس دوو موضوع تحقیقاتی بسیار جدید در مورد طراحی‌ بازارهایی که از لحاظ محاسباتی بسیار چالش برانگیز هستند را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در قسمت بعد به مساله جورسازی پویا در شبکه‌های تصادفی با کاربردهایی در به اشتراک‌گذاری خودرو و تبادل کلیه می‌پردازیم.

و در نهایت آخرین حراج‌های طیف امواج رادیویی آمریکا -پیچیده‌ترین حراج‌ها در تاریخ بشر- را از منظر نظری و عملی تحلیل خواهیم کرد. همچنین چالش‌های دنیای واقعی و محاسباتی تمامی این کاربردها مورد بحث ‌قرار خواهد گرفت.

زمان: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ساعت ۹ الی ۱۲ (۳ ساعت)

مکان: دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف- سالن دکتر مشایخی

هزینه ثبت‌نام: ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال (صد هزار تومان)


لازم به ذکر است هزینه این سمینار برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف رایگان است و این افراد می بایست پس از ثبت نام در اسرع وقت کپی کارت دانشجویی و یا کارت فارغ التحصیلی خود را به آدرس اینترنتی ac@mbri.ac.ir و یا شماره دورنگار ۸۸۶۵۷۳۹۹ ارسال نمایند.
به کلیه شرکت کنندگانی که حداقل در ۸۰ درصد از مدت کلاس حضور داشته باشند
«گواهی‌نامه حضور در دوره آموزشی» اعطا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت ws.mbri.ac.ir مراجعه فرموده و یا با شماره ۸۸۶۵۷۳۹۵ و ۹۷ تماس حاصل فرمایند.

واریز وجه ثبت‌نام به صورت آنلاین از سایت پژوهشکده: افرادی که از طریق سیستم آنلاین وجه ثبت‌نام را واریز می‌نمایند، لازم است که شماره پیگیری یا شناسه پرداخت خود را یادداشت کرده و در اسرع‌وقت با امور مالی پژوهشکده به شماره ۸۸۶۵۷۳۶۶ تماس حاصل فرمایند.

واریز وجه ثبت‌نام با مراجعه به شعب بانک‌ اقتصادنوین: شماره حساب ۱-۲۹۰۲۷۸۳-۸۳۴-۱۲۷ نزد بانک اقتصاد نوین شعبه دکتر بهشتی (کد ۱۲۷) به‌نام پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی