ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
ضوابط دوره های آموزشی


مقررات ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی پژوهشکده پولی و بانکی


پیش از شروع، از اینکه پژوهشکده پولی و بانکی را جهت ارائه خدمات آموزشی برگزیده‌اید بسیار مفتخریم. پژوهشکده پولی و بانکی در دوره‌های آموزشی خود (تقویمی- سفارشی) از اساتید مجرب استفاده می‌نماید و در انتهای هر دوره به فراگیرانی که حضور حداکثری در دوره داشته ‌باشند گواهینامه حضور در دوره اعطا می‌کند.
خواهشمندیم قبل از ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی، مقررات مربوطه را با دقت مطالعه فرموده و سپس برای ثبت‌نام اقدام نمائید. 

۱-رعایت کلیه شئونات اسلامی، نظم و حضور به موقع در دوره‌ها الزامی است.
۲- تمامي کاربران می‌بایست پیش از ثبت‌نام دوره‌های آموزشی، شرح کامل مربوط به محتوا و سرفصل‌های دوره، شهریه ثبت‌نام و دیگر اطلاعات مندرج در صفحه مربوط به هر دوره را با دقت مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت‌نام یا پیش ثبت‌نام در دوره اقدام نمایند.
۳-در هنگام تکمیل کاربرگ ثبت‌نام، افراد موظف به درج اطلاعات کامل و صحیح خود بوده و مسئولیت درج اطلاعات نادرست و ناقص با ثبت‌نام‌کننده می‌باشد.
۴- جهت کسب بازخورد و اثرسنجی دوره‌ها، ثبت‌نام‌کنندگان موظف به پر کردن فرم نظرسنجی در انتهای هر دوره می‌باشند.
۵- ثبت‌نام‌کنندگان موظف به حضور منظم در هر دوره آموزشی هستند. در هر روز از دوره، سه نوبت حضور و غیاب توسط پشتیبان دوره انجام شده و گواهینامه حضور در دوره صرفا به ثبت‌نام‌کنندگانی اعطا می‌شود که حداقل در ۸۰ درصد مدت دوره حضور داشته باشند.
۶- برگزاری هر دوره‌ آموزشی منوط به حد نصاب رسیدن تعداد ثبت‌نام‌کنندگان است. چنانچه دوره‌ای به حد نصاب نرسد، آن دوره لغو و حداکثر تا یک روز پیش از شروع دوره به ثبت‌نام‌کنندگان اطلاع‌رسانی می‌گردد. بدیهی است در صورت لغو دوره، شهریه دریافتی به نحو کامل مسترد خواهد شد.

۷- آخرین مهلت ثبت‌نام در هر دوره آموزشی تنها یک روز پیش از شروع آن دوره است. همچنین امکان انصراف از شرکت در دوره برای ثبت‌نام‌کنندگان، صرفا تا ۲۴ ساعت قبل از شروع دوره میسر است و پس از این زمان، بنا به ضوابط داخلی پژوهشکده، امکان انصراف وجود نخواهد داشت و هزینه کامل دوره اخذ خواهد شد. 
۸- پس از ثبت‌نام، امکان جابجایی یا جایگزینی ثبت‌نام‌کنندگان با افراد دیگر وجود ندارد و صرفا در برخی موارد خاص با اطلاع قبلی و کسب نظر موافق مدیر واحد آموزش امکان‌پذیر خواهد بود.
۹- حضور در دوره‌های آموزشی صرفا برای افراد ثبت‌نام‌کننده مجاز بوده و حضور افراد متفرقه همراه با ثبت‌نام‌کنندگان در دوره‌ها ممنوع می‌باشد.
۱۰- چنانچه به هر دلیلی تاریخ، ساعت شروع و یا مدرس دوره تا قبل از شروع کلاس، تغییر نماید مراتب سریعاً به ثبت‌نام‌کنندگان اطلاع داده خواهد شد. در صورتی که ثبت‌نام‌کننده با شرایط جدید موافق نباشد و خواهان انصراف از شرکت در دوره باشد در صورت اعلام قبلی به واحد آموزش، تمام شهریه دریافت شده به حساب ایشان مسترد می‌گردد.
۱۱- حقوق معنوی دوره‌های آموزشی برگزار شده با پژوهشکده پولی و بانکی است و برگزاری دوره‌های مشابه توسط ثبت‌نام‌کنندگان با استفاده حداکثری از محتویات علمی کلاس (اعم از جزوات آموزشی دریافتی) بدون کسب اجازه کتبی از واحد آموزش پژوهشکده پولی و بانکی، ممنوع و غیرمجاز می‌باشد.