ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  | عضويت
 
پیشنهاد برگزاری دوره آموزشی

پیشنهاد برگزاری دوره آموزشی

 


صاحبنظران و علاقه‌مندان محترم می‌توانند
با تکمیل کاربرگ پیوست و ارسال آن به ایمیل ac@mbri.ac.ir پیشنهادات  خود را جهت برگزاری دوره ها و نشست های آموزشی با ما در میان بگذارند.

دوره‌ آموزشی:  منظور از دوره آموزشی برگزاری کلاس‌هایی آکادمیک با تمرکز بر موضوع علمی مشخص با استفاده از اساتید برجسته و شناخته‌شده می‌باشد. هدف از برگزاری این کلاس‌ها آموزش حرفه‌ای متقاضیان از سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد. در این دوره‌های آموزشی بسته به سطح دوره ارائه شده و یا درخواست ارگان سفارش‌دهنده، شرکت‌کنندگان با مفاهیم پایه و کلیدی بحث آشنا می‌شوند و در سطوح پیشرفته ضمن احاطه کامل بر موضوع از آخرین دستاوردهای موجود در آن زمینه خاص آگاه خواهند شد. موضوع این دوره‌های آموزشی دربرگیرنده تمامی مباحث مربوط به حوزه اقتصادی، بانکی، مالی، آماری، بانکداری الکترونیک و مدیریت می‌باشد.

کارگاه آموزشی: در کارگاه‌های آموزشی شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و مباحث یک موضوع خاص از حالت شنونده مطلق خارج خواهند شد و به طور جدی در مباحث کلاس درگیر شده و به چالش کشیده می‌شوند تا مورد آموزش قرار گیرند. همچنین تلاش مدرس بر این است درک مباحث تدریس شده را با بررسی نمونه های واقعی و یا در صورت امکان شبیه سازی این نمونه‌ها برای فرد ملموس تر نماید. در واقع تمرکز کارگاه‌های آموزشی بر این موضوع است که افراد از حالت منفعلانه خارج شوند و بیاموزند چگونه در هنگام مواجه‌شدن با نمونه‌های واقعی دانسته‌های تئوریک خود را به اقدامات عملی و اجرایی تبدیل کنند. مدت زمانی که به طور معمول برای یک کارگاه آموزشی در نظر گرفته می‌شود بین ۶ تا ۳۰ ساعت است.

سمینار آموزشی: در سمینارهای آموزشی یک موضوع مشخص طی نشست‌های متوالی مورد بحث و بررسی علمی و کارشناسانه قرار می‌گیرد. این نشست‌ها معمولا در قالب پنل یا سخنرانی‌های تخصصی و یا توامان برنامه‌ریزی می‌شوند. گروه هدف سمینارهای آموزشی افرادی هستند که از اطلاعات مقدماتی در زمینه یک موضوع خاص برخوردارند و همچنین به علت محدودیت زمانی فراغ بال کافی برای شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی مدون را ندارند. سمینارهای آموزشی معمولا ۱ یا ۲ روزه برنامه‌ریزی می‌شوند.

نشست تخصصی: نشست تخصصی به جلساتی گفته می‌شود که برحسب نیاز و مطابق با موضوعات جاری و داغ روز کشور با حضور اساتید و کارشناسان امر برگزار می‌شود. هدف از نشست‌های تخصصی روشن شدن جنبه‌های مبهم مسائل جاری در سطح کشور و آشنایی با دیدگاه‌ متنوع و متفاوت مسئولین و صاحبان امر است با این هدف که در نهایت تصمیماتی اتخاذ گردند که کمترین زیان و بیشترین منافع را برای کشور به همراه داشته باشند. طول نشست‌ها معمولا ۲ تا ۴ ساعت می‌باشد.

دانلود کاربرگ پیشنهاد دوره آموزشی

 
 
Powered by AtenaHamayesh