ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  | عضويت
 
تحول دیجیتال در بانکداری
 

سمینار آموزشی

تحول دیجیتال در بانکداری

 

مهندس ناصر حکیمی (معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی)

دکتر علی دیواندری (رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی)

مهندس بابک حق‌طلب (مدیرعامل شرکت سرو حامی پارس)

 

ثبت‌نام آنلاین

 

محتوای سمینار

امروزه گسترش کاربرد‌های فناوری دیجیتال ابعاد مختلف زندگی انسان را به‌شدت متحول کرده است؛ به‌گونه‌ای که می‌توان دیجیتالی شدن و به‌دنبال آن چابکی، سرعت و دقت را از عوامل کلیدی موفقیت در کسب و کار، خصوصاً در حوزه‌ی بانک‌ها و موسسات مالی دانست.

معماری ابر و نرم‌افزارهای مبتنی بر ابر (Cloud Native App) یکی از ابزارهای استراتژیک به‌کار گرفته شده در مسیر توسعه کسب و کار و دیجیتالی شدن هستند. این معماری به راهبران کسب و کارهای بانکی اجازه می‌دهد تا به راحتی از ارزش‌های کلیدی مورد نیاز در کسب و کار از جمله ایجاد تجربه متفاوت برای مشتری، توسعه شناخت رفتار مشتریان (با استفاده از ابزارهای آنالیزی و کلان داده)‌، تطبیق با نیازمندی‌های رگولاتورها و استانداردهای امنیتی بهره‌مند شوند.

مدل Cloud Native با استفاده از فناوری DevOps و کانتینر، فاصله و عدم تطابق‌های محیط تست و توسعه نرم افزار را با محیط عملیاتی حذف کرده و چرخه توسعه و عملیاتی شدن سرویس‌های بانکی را از چندین هفته به چند ساعت کاهش می‌دهد. این معماری با استفاده از مدل میکرو سرویس در مقایسه با ساختار مونولیتیک، چابکی، انعطاف و امکان ایجاد کانال‌های جدید ارتباطی با API ها را فراهم می‌آورد.

معماری جدید اپلیکیشن‌های مبتنی بر ابر، تحولی بنیادین در مدل ارتباط با اکوسیستم API ها و همچنین تطبیق با شرایط رگولاتوری (به‌منظور ارائه بیزینس مدل جدید در بانکداری دیجیتال) خواهد بود.

 

برنامه سمینار

 

زمان

موضوع

سخنران

۸:۰۰ تا ۹:۰۰

پذیرایی صبحانه

 

۹:۰۰ تا ۹:۱۰

سخنرانی افتتاحیه

دکتر علی دیواندری

۹:۱۰ تا ۹:۴۰

تاثیرات عملی تحول دیجیتال در بانکداری

مهندس ناصر حکیمی

۹:۴۰ تا ۱۱:۳۰

معماری جدید اپلیکیشن‌های مبتنی بر ابر

مهندس بابک حق‌طلب

 

مخاطبان: مدیران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات بانک‌ها و شرکت‌های بیمه، شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، سازمان‌های دولتی و خصوصی استفاده‌کننده از خدمات فناوری اطلاعات

 

زمان: یکشنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۸، ساعت ۸ تا ۱۱:۳۰

مکان: تهران، بزرگراه شهید چمران، تقاطع بزرگراه یادگار امام (ره)، هتل پارسیان آزادی

هزینه: هفتصد هزار تومان

 

 

Powered by AtenaHamayesh