ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  | عضويت
 
فراخوان کارگاه آموزشی همایش

 

فراخوان پیشنهاد برگزاری کارگاه‌ آموزشی در

هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

با توجه به سیاست پژوهشکده پولی و بانکی در تدوین کارگاه‌های آموزشی همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، مقرر شده است کلیه کارگاه‌ها پیش‌از همایش به صورت مفصل، برای عموم علاقه‌مندان برگزار شده و موارد برتر برای برگزاری در روز همایش انتخاب شوند.

کلیه سازمان‌های فعال در این حوزه می‌توانند با عنایت به «سلسله مراحل و شرایط برگزاری کارگاه آموزشی»، کاربرگ مربوطه را تکمیل کرده و از طریق ایمیل ac@mbri.ac.ir  و دورنگار ۸۸۶۵۷۴۳۰، حداکثر تا پایان شهریور، به واحد آمور آموزشی و همایش‌های پژوهشکده پولی و بانکی ارسال فرمایند. علاوه بر این شماره تلفن‌های ۸۸۶۵۷۳۹۵ و ۸۸۶۵۷۳۹۷ آماده پاسخگویی به سوالات علاقه‌مندان می‌باشند.

سلسله مراحل و شرایط برگزاری کارگاه آموزشی:

۱. تکمیل و ارسال کاربرگ پیشنهاد دوره آموزشی حداکثر تا پایان شهریور

۲. بررسی موضوعات پیشنهاد شده در کمیته علمی همایش (به عنوان ارزیابی اولیه) توسط پژوهشکده و اعلام نتایج به سازمان‌های پیشنهاد‌دهنده. در واقع با توجه به محدودیت‌های موجود، صرفاً برخی از کارگاه‌های آموزشی دریافت‌ شده امکان برگزاری پیش از همایش را خواهند داشت.

۳. برنامه‌ریزی برگزاری کارگاه‌ها در فصل پاییز بر اساس ضوابط زیر:

·         مدت زمان کارگاه آموزشی در همایش ۹۰ دقیقه و پیش از همایش ۶ تا ۱۰ ساعت خواهد بود.

·         روزهای دقیق برگزاری طبق هماهنگی با مدرس مشخص خواهد شد.

·         لازم است محتوای کارگاه‌های آموزشی صرفاً در کاربرگ‌های ارائه شده از سوی پژوهشکده تنظیم شود و امکان درج لوگو و هر نوع مشخصه تبلیغاتی از سوی سازمان‌ها مقدور نمی‌باشد.

۴. اطلاع نتایج نظرسنجی از شرکت‌کنندگان کارگاه‌های آموزشی و مشاوران علمی پژوهشکده به سازمان‌های پیشنهاددهنده و اعلام لیست منتخبین جهت ارائه در همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

۵. با توجه به رسالت علمی پژوهشکده، بدیهی است ارسال درخواست و همچنین برگزاری این دوره‌های آموزشی برای سازمان‌ها و شرکت‌های پیشنهاد دهنده هیچ نوع هزینه‌ای نخواهد داشت.

 

* یادآور می‌شود مطابق سنوات قبلی، در روز همایش سالنی ویژه جهت معرفی محصولات و نوآوری‌های شرکت‌ها (با امکان ارائه محتوای تبلیغاتی) در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت که هزینه و سایر شرایط آن متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

 

Powered by AtenaHamayesh