ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  | عضويت
 
درباره ما

 

مدیریت آموزش پژوهشکده پولی و بانکی

کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی

پژوهشکده پولی و بانکی با هدف ارتقاء سطح علمی مدیران و کارشناسان نظام بانکی و سایر علاقه‌مندان به موضوعات حوزه بانکداری و علوم اقتصادی، اقدام به برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی، در طول هر سال می‌نماید. بر این اساس با استعلام و نیازسنجی از ادارات و سازمان‌های ذیربط و همچنین به اقتضای وضعیت و چالش‌های شبکه بانکی، تقویم آموزشی سال آتی تنظیم می‌شود. علاوه بر این در طول سال بر حسب ضرورت و با توجه به اعلام نیازی که از سوی نظام‌ بانکی صورت می‌گیرد، کارگاه‌ها و دوره‌های جدیدی در تقویم آموزشی آن سال گنجانده می‌شود.

تقویم آموزشی سالانه، معمولاً بیش از 50 مورد کارگاه و دوره‌ی آموزشی را شامل می‌شود که به تفصیل و با ذکر عنوان، مدرس، مدت، شهریه، زمان و مکان برگزاری هر دوره به اطلاع مخاطبان آن‌ها می‌رسد. مخاطبان اصلی کارگاه‌های آموزشی را می‌توان دو گروه مدیران و کارشناسان نظام بانکی و همچنین دانشگاهیان و پژوهشگران حوزه علوم اقتصادی و مدیریت دانست که البته پژوهشکده پولی و بانکی به‌جز این عزیزان، پذیرای سایر علاقه‌مندانی که مایل به شرکت در کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی هستند نیز می‌باشد.

پژوهشکده پولی و بانکی، هر ماه، با ارسال نامه‌ و پوسترهای کارگاه‌های اموزشی به مدیران آموزش شبکه بانکی، مدیران مربوطه در وزارت امور اقتصاد و دارایی، روسا و انجمن‌های دانشجویی دانشکده‌های اقتصاد، مدیریت و حسابداری و سایر مدیران سازمان‌های ذیربط و همچنین ارسال نامه الکترونیکی (Email) و پیامک (SMS) به اعضای بانک اطلاعاتی مخاطبان پژوهشکده، ایشان را در جریان آخرین اخبار مدیریت آموزش و کارگاه‌هایی که ثبت‌نام از متقاضیان آن‌ها آغاز شده‌ است، قرار می‌دهد.

علاوه بر این علاقه‌مندان همواره می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از برنامه‌های قبلی، فعلی و آتی به وب‌سایت کارگاه‌های آموزشی به آدرس ws.mbri.ac.ir مراجعه کرده و یا با شماره 88657395 تماس حاصل فرمایند.

مدیریت آموزش آمادگی دارد با انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان‌های فعال در حوزه بانکداری و امور اقتصادی، و ارائه مشاوره در زمینه برنامه‌ها و نیازهای آموزشی آن‌ها، دوره‌های متناسب با ضرورت ایشان را ترتیب داده و در انتها نیز گواهی‌نامه معتبر به شرکت‌کنندگان اهدا نماید.

 

Powered by AtenaHamayesh