ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
مدیریت منابع انسانی با رویکرد شایستگی
 

کارگاه آموزشی

مدیریت منابع انسانی با رویکرد شایستگی

مدرس: دکتر فرشته امین

عضو هیات علمی و مدیر ارتباط با صنعت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

 

ثبت‌نام آنلاین

 

مدیریت منابع انسانی در سازمان‌های امروزی در معرض تغییرات وسیعی قرار دارد. در زمان‌های نه چندان دور انتظار می‌رفت متخصصین مدیریت منابع انسانی نقش پلیس‌های راهنمایی و رانندگی را در سازمان خود ایفا کنند و موارد عدم رعایت قانون و یا سرپیچی از سیاست‌های سازمانی را شناسایی کنند. نتیجه مستقیم پذیرش این جهت‌گیری انطباقی آن بود که متخصصین مدیریت منابع انسانی را عمدتا به افرادی ریسک گریز تبدیل کرد که مخالف فعالیت‌های نوآورانه در جهت بکارگیری استعدادهای اعضای سازمان شدند، چرا که قدم گذاشتن در فضای جدید، خطرات جدیدی را به همراه دارد که می‌تواند باعث انحراف از الزامات قانونی خارجی و یا استانداردهای سیاست داخلی شود.

نقش جدید مدیریت منابع انسانی نیازمند چشم‌اندازی است که به میزان قابل توجهی از ذهنیت انطباقی متفاوت باشد. انتظار می‌رود دست‌اندرکاران مدیریت منابع انسانی در بکارگیری استعدادهای انسانی در سازمان‌های خود در راستای دستیابی به مزیت رقابتی، حرفه‌ای باشند. آنها باید حساسیت تازه‌ای نسبت به طیف گسترده ای از قابلیت‌های انسانی، تطبیق اقدامات منابع انسانی با اهداف استراتژیک و یکپارچگی فعالیت‌های مختلف منابع انسانی در راستای تشویق کارکنان برای دستیابی به نتایج مورد نظر، نشان دهند.

 

سرفصل مطالب:

·         نگاهی اجمالی بر اقدامات مدیریت منابع انسانی مبتنی بر شایستگی

·         لزوم پیاده‌سازی مدیریت منابع انسانی مبتنی بر شایستگی

·         برنامه‌ریزی منابع انسانی مبتنی بر شایستگی

·         انتخاب و استخدام مبتنی بر شایستگی کارکنان

·         آموزش مبتنی بر شایستگی کارکنان

·         مدیریت عملکرد مبتنی بر شایستگی

·         جبران خدمات مبتنی بر شایستگی کارکنان

 

زمان: ۴ روز، ساعت ۱۴ تا ۱۸

مکان: پژوهشکده پولی و بانکی (میدان آرژانتین، ابتدای آفریقا، پلاک ۱۰)

هزینه: پانصد و پنجاه هزار تومان

 

شماره‌های تماس: ۸۸۶۵۷۳۹۵ و ۸۸۶۵۷۳۹۷

دورنگار: ۸۸۶۵۷۴۳۰

 

چگونگی واریز وجه ثبت‌نام:

به صورت آنلاین از سایت پژوهشکده: افرادی که از طریق سیستم آنلاین وجه ثبت‌نام را واریز می‌نمایند، موکداً لازم است که شماره پیگیری یا شناسه پرداخت خود را یادداشت کرده و در اسرع‌وقت با امور مالی پژوهشکده به شماره ۸۸۶۵۷۳۶۶ تماس حاصل فرمایند.

با مراجعه به شعب بانک‌ اقتصادنوین: شماره حساب ۱-۲۹۰۲۷۸۳-۸۳۴-۱۲۷ نزد بانک اقتصاد نوین شعبه دکتر بهشتی (کد ۱۲۷) به‌نام پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی

 


Powered by AtenaHamayesh